Team info

Ut Ingelke 2

Divisie: Eerste Divisie A
Thuisspeeldag: dinsdag

InschrijfdatumNaamVoornaamAllesTop 10Info
2018-09-30 Akechtabou Jamal 0 () ()
2018-09-30 Beerens Jeffrey 6 (16.67) 4 (0.00)
2018-09-30 Beerens Bo 0 () ()
2018-09-30 Chou Kwa Young 2 (100.00) 2 (100.00)
2018-09-30 Dirks Rolf 2 (100.00) 2 (100.00)
2018-09-30 Jagers Sasha 0 () ()
2018-09-30 Lardinios Dave 2 (50.00) 2 (50.00)
2018-09-30 Oudeaarde Ruud 6 (50.00) 4 (50.00)
2018-09-30 Voermans Marco 2 (50.00) 2 (50.00)
n n Enkel bij WPB
j j Meerdere bonden
d d Uitgeschreven speler
n Teamcaptain
Alles : bevat alle gespeelde wedstrijden (competitie, individueel & bingelkes Cup).
Top 10 : bevat ENKEL individueel gespeelde wedstrijden (competitie).

Lokaal info

adres: Korenmarkt 8 te 6001 EM Weert
telefoon: 0495 521262

Ut Ingelke

Spelen in dit lokaal:
Poellerman Ingelke (Eerste Divisie B)
Ut Ingelke 2 (Eerste Divisie A)
Ut Ingelke 3 (Ere Divisie)

Wedstrijdschema

DatumSoortWedstrijdInfoGrafiek
Dinsdag 09-10-2018 Eerste Divisie AUt Ingelke 2 Prins 36 - 3v666
Woensdag 17-10-2018 Eerste Divisie AHook 4 Ut Ingelke 26 - 3v-6-6-6
Donderdag 25-10-2018 Eerste Divisie AHOB Weert 5 Ut Ingelke 2000
Dinsdag 30-10-2018 The CUPUt Ingelke 2 Richard's 2000
Dinsdag 06-11-2018 Eerste Divisie AUt Ingelke 2 HOB Weert 4000
Woensdag 14-11-2018 Eerste Divisie ARichard's 2 Ut Ingelke 2000
Donderdag 22-11-2018 Eerste Divisie ALamerhof 1 Ut Ingelke 2000
Donderdag 29-11-2018 The CUPHOB Weert 3 Ut Ingelke 2000
Dinsdag 11-12-2018 Eerste Divisie AUt Ingelke 2 Keent 2000
Woensdag 19-12-2018 The CUPHook 5 Ut Ingelke 2000
Donderdag 10-01-2019 Eerste Divisie APrins 3 Ut Ingelke 2000
Dinsdag 15-01-2019 Eerste Divisie AUt Ingelke 2 Hook 4000
Dinsdag 22-01-2019 Eerste Divisie AKeent 2 Ut Ingelke 2000
Dinsdag 12-03-2019 Eerste Divisie AUt Ingelke 2 HOB Weert 5000
Woensdag 20-03-2019 Eerste Divisie AHOB Weert 4 Ut Ingelke 2000
Dinsdag 09-04-2019 Eerste Divisie AUt Ingelke 2 Richard's 2000
Dinsdag 16-04-2019 Eerste Divisie AUt Ingelke 2 Lamerhof 1000

Chart