Weekend 5 : 03-09-10 aug 2019
weekend 5 - Poule wedstrijden
deze pagina refresh zich automatisch om de 2 minuten. laatste refesh: 07:59:41

MP: Match Played - FP: Frame Points - MW: Match Won


poule 9: vrijdag 9 augustus 2019 - 19u Enkel deze poule
naamclub12345MPFPMW
(1) BOMBOIS KRISSHOOTERS1001420
(2) MELOTTE KOENBONAPARTE1000410
(3) MOERMANS JOHNYPLAY BALL2202463
(4) HEUSDENS JURIANZUMA2222484
(5) HEUSDENS JOHANZUMA1200431


poule 8: vrijdag 9 augustus 2019 - 19u Enkel deze poule
naamclub12345MPFPMW
(1) KINDERMANS EDDY1100420
(2) HOES YORRIT1202452
(3) DANIELS WIMBONAPARTE 1000410
(4) LECLERCQ JULIENPLAY BALL2221473
(5) VAN DEN BROECK KEVIN2021452


poule 7: vrijdag 9 augustus 2019 - 19u Enkel deze poule
naamclub12345MPFPMW
(1) MAAS JORISDE DIEZE2221473
(2) BUTENEERS MARKZUMA0222463
(3) LECLERCQ GEORGESPLAY BALL0002421
(4) VAN GORP JOHN0020421
(5) PUT MARTIJNZUMA1002431


poule 6: zaterdag 3 augustus 2019 - 20u Enkel deze poule
naamclub12345MPFPMW
(1) WEYEN ANDYZUMA0001410
(2) VAN DEN NIEUWENHUIZEN JURIAANDE DIEZE2122473
(3) VANDERSTEEN ALAINDE LEUG 2122473
(4) SCHILDERMANS LUDOZUMA 2001431
(5) VERMEULEN INGEZUMA1001420


poule 5: zaterdag 3 augustus 2019 - 15u Enkel deze poule
naamclub1234MPFPMW
(1) MOUMEN SAMITRIANON000300
(2) VELTMAN MARIOZUMA320352
(3) BARTHOLOME DAVIDBONAPARTE312362
(4) DE STAELEN HENDRIKBILJARTLOUNGE 331372


poule 4: zaterdag 3 augustus 2019 - 15u Enkel deze poule
naamclub12345MPFPMW
(1) BERTENS PETERZUMA2021452
(2) VASTENAVONDT TOMAS0000400
(3) BAEKELMANS DANIELCUE AIMING2221473
(4) VAN ZEELAND KODE DIEZE0200421
(5) DE ROECK WIMTRIANON1212462


poule 3: zaterdag 3 augustus 2019 - 10u Enkel deze poule
naamclub12345MPFPMW
(1) VITALI MARCOKARTERIA1222473
(2) MOK ANDYZUMA1111440
(3) VAN DER ZWAN MAARTENHAAGSE SNOOKER CLUB0121441
(4) VERHELST DAMARAZUMA0100410
(5) VERHERSTRAETEN JANBUCKINGHAM0112441


poule 2: zaterdag 3 augustus 2019 - 10u Enkel deze poule
naamclub12345MPFPMW
(1) VAN HERK MARIODE MAXX0222463
(2) VANDEVOORT KEVINBILJARTLOUNGE2212473
(3) CLAUW NICOMISTER 1000000400
(4) MARTING MICHELKARTERIA0121441
(5) VERHERSTRAETEN MATTHIJSBUCKINGHAM0021431


poule 1: zaterdag 3 augustus 2019 - 10u Enkel deze poule
naamclub12345MPFPMW
(1) SOKOLOWSKI SYBREN1222473
(2) HULSMANS RUDDYDE MAXX1121451
(3) SILVA ROSSO MIGUELHAAGSE SNOOKER CLUB0120431
(4) CLAUW DIMITRIPLAY BALL0001410
(5) AGTEN MARC0121441

deze pagina refresh zich automatisch om de 2 minuten
 
 
jupiler hainsworth zuma