Weekend 1 : 14-15-16 juni 2019
weekend 1 - Poule wedstrijden
deze pagina refresh zich automatisch om de 2 minuten. laatste refesh: 07:59:15

MP: Match Played - FP: Frame Points - MW: Match Won


poule 11: zaterdag 15 juni 2019 - 20u Enkel deze poule
naamclub12345MPFPMW
(1) WEYEN ANDYZUMA0102431
(2) WAGEMANS STEFANDE KREEFT2112462
(3) VERMEULEN INGEZUMA1100420
(4) VANDERSTEEN ALAINDE LEUG2122473
(5) VERHELST DAMARAZUMA0020421


poule 10: zaterdag 15 juni 2019 - 20u Enkel deze poule
naamclub12345MPFPMW
(1) SOKOLOWSKI SYBRENRE-SPOT1122462
(2) VAN PUYENBROECK TIJS1221462
(3) MARTING MICHELKARTERIA1022452
(4) GEUNS GUYZUMA 0001410
(5) SCHILDERMANS LUDOZUMA 0101420


poule 9: zaterdag 15 juni 2019 - 15u Enkel deze poule
naamclub12345MPFPMW
(1) MOUMEN SAMITRIANON0000400
(2) DE ROECK WIMTRIANON2111451
(3) BAEKELMANS DANIELCUE AIMING2111451
(4) BERTENS PETERZUMA2110441
(5) TERMOTE STEVENDE VLASSCHUUR2112462


poule 8: zaterdag 15 juni 2019 - 15u Enkel deze poule
naamclub12345MPFPMW
(1) RIJK MAURICE2011441
(2) KIEBOOMS STEFANTRIANON0121441
(3) KEMPENAERS GERTBILJARTLOUNGE2122473
(4) PUT MARTIJNZUMA1000410
(5) AGTEN MARCZUMA1102441


poule 7: zaterdag 15 juni 2019 - 15u Enkel deze poule
naamclub12345MPFPMW
(1) DRAYE MICHAELDE LEUG0111430
(2) MAAS JORISDE DIEZE2221473
(3) TAN WANG CHOOICUE AIMING1022452
(4) BARTHOLOME DAVIDBONAPARTE1000410
(5) HEYNDERICKX ALWINCUE AIMING1102441


poule 6: zaterdag 15 juni 2019 - 10u Enkel deze poule
naamclub12345MPFPMW
(1) DEPOORTER EDWINCUE AIMING2122473
(2) HOUBEN BENNYZUMA0002421
(3) HULSMANS RUDDYDE MAXX1202452
(4) VITALI MARCO0222463
(5) CLAUW NICOMISTER 1000000400


poule 5: zaterdag 15 juni 2019 - 10u Enkel deze poule
naamclub12345MPFPMW
(1) VAN GORP JOHN-0210431
(2) VANDEVOORT KEVINBILJARTLOUNGE2221473
(3) MOK ANDYZUMA0011420
(4) CLAUW DIMITRIPLAY BALL1011430
(5) GEYSELS PATRICK2111451


poule 4: zaterdag 15 juni 2019 - 10u Enkel deze poule
naamclub12345MPFPMW
(1) DANIELS WIMBONAPARTE1110430
(2) LUINING NICKYDE MAXX1111440
(3) MELOTTE KOENBONAPARTE1111440
(4) COX BRECHTZUMA1111440
(5) DE STAELEN HENDRIKBILJARTLOUNGE2111451


Poule 3: vrijdag 14 juni 2019 - 19u Enkel deze poule
naamclub12345MPFPMW
(1) HEUSDENS JOHANZUMA1010420
(2) VERHERSTRAETEN MATTHIJSBUCKINGHAM1010420
(3) LECLERCQ JULIENPLAY BALL2222484
(4) HOES YORRITDE LIMIT 1100420
(5) HEUSDENS JURIANZUMA2202463


Poule 2: vrijdag 14 juni 2019 - 19u Enkel deze poule
naamclub12345MPFPMW
(1) VELTMAN MARIOZUMA1010420
(2) VERHERSTRAETEN JANBUCKINGHAM1020431
(3) BUTENEERS MARKZUMA2220463
(4) HOOLSTEENS TIMZUMA1000410
(5) MOERMANS JOHNYPLAY BALL 2222484


Poule 1: vrijdag 14 juni 2019 - 19u Enkel deze poule
naamclub123456MPFPMW
(1) BOMBOIS KRISSHOOTERS00012531
(2) VAN DEN NIEUWENHUIZEN JURIAANDE DIEZE21211572
(3) VAN DEN BROECK KEVIN21022573
(4) DIERENS MARCBONAPARTE20212573
(5) LECLERCQ GEORGESPLAY BALL11012551
(6) SILVA ROSSO MIGUELHAAGSE SNOOKER CLUB01000510

deze pagina refresh zich automatisch om de 2 minuten
 
 
jupiler hainsworth zuma