Weekend 2 : 17-18 juli 2021
weekend 2 - Poule wedstrijden
deze pagina refresh zich automatisch om de 2 minuten. laatste refesh: 04:42:04

MP: Match Played - FP: Frame Points - MW: Match Won


POULE 11: zondag 18 juli 2021 - 15u Enkel deze poule
naamclub12345MPFPMW
(1) DE ROECK WIMTRIANON 2222484
(2) VERMEULEN INGEZUMA0101420
(3) TRUYENS PATRICKSHOOTERS0111430
(4) CLAUW DIMITRIHAPPY SNOOKER0211441
(5) HOOLSTEENS TIMZUMA0111430


POULE 10: zondag 18 juli 2021 - 15u Enkel deze poule
naamclub123456MPFPMW
(1) BOMBOIS KRISSHOOTERS01222573
(2) VAN GYSEL NICOLAS TRIANON21221583
(3) WEYEN ANDYZUMA11201551
(4) CLAUW NICO00010510
(5) SCHILDERMANS LUDOZUMA 00211541
(6) LENAERTS GEORGES BILJART LOUNGE 01121551


POULE 9: zondag 18 juli 2021 - 10u Enkel deze poule
naamclub12345MPFPMW
(1) SOKOLOWSKI SYBREN2121462
(2) HEUSDENS JOHAN0000400
(3) VERTOMMEN PETER1221462
(4) GEUNS GUYZUMA0200421
(5) KEMPENAERS GERTBILJART LOUNGE 1212462


POULE 8: zondag 18 juli 2021 - 10u Enkel deze poule
naamclub12345MPFPMW
(1) MARIEN CHRISTOPHSHOOTERS2212473
(2) COENEGRACHTS PETERZUMA0011420
(3) MELOTTE KOENRE-SPOT0201431
(4) GEYSELS PATRICKTRIANON1122462
(5) DRAYE MICHAELDE LEUG0110420


POULE 7: zondag 18 juli 2021 - 10u Enkel deze poule
naamclub12345MPFPMW
(1) LECLERCQ GEORGESBILJART LOUNGE0200421
(2) LECLERCQ JULIENBILJART LOUNGE2222484
(3) AGTEN MARCZUMA0000400
(4) VAN GOUBERGEN TIMSHOOTERS2022463
(5) HULSMANS RUDDYBUCKINGHAM 2020442


POULE 6: zaterdag 17 juli 2021 - 15u Enkel deze poule
naamclub12345MPFPMW
(1) NUYTKENS WERNERMISTER 1002000421
(2) HEMMES INDYSNOOKERIJ LEIDEN0000400
(3) PELLENS STIJNZUMA2221473
(4) HEYNDERICKX ALWINCUE AIMING2201452
(5) BAEKELMANS DANIELCUE AIMING2211462


POULE 5: zaterdag 17 juli 2021 - 15u Enkel deze poule
naamclub12345MPFPMW
(1) NUYTKENS STEFMISTER 1002101441
(2) THYS KENNETHRE-SPOT0111430
(3) FRANSSEN BERRYDE DIEZE1101430
(4) ANDRIES WIMSHOOTERS2121462
(5) VAN DEN BERGH ROBERT1111440


POULE 4: zaterdag 17 juli 2021 - 15u Enkel deze poule
naamclub12345MPFPMW
(1) VANOPPEN KOBEBILJART LOUNGE2222484
(2) VAN ZEELAND KODE DIEZE0000400
(3) SCHEELE CHRISDE DIEZE0201431
(4) MAAS JORIS0222463
(5) DISPAS OLIVIERDE KOMMA0210431


POULE 3: zaterdag 17 juli 2021 - 10u Enkel deze poule
naamclub12345MPFPMW
(1) JAEGERS PHUNTSOK0211441
(2) VANDEVOORT KEVINBILJART LOUNGE2112462
(3) LEROY MICHIELZUMA0111430
(4) BERTENS PETERZUMA1111440
(5) NIJS STEVENKARTERIA DIEST1011430


POULE 2: zaterdag 17 juli 2021 - 10u Enkel deze poule
naamclub12345MPFPMW
(1) LUINING NICKYDE MAXX1221462
(2) VELTMAN MARIODSA1000410
(3) SAENEN YANNICKZUMA0200421
(4) BLOEMEN LENNERTDE MAXX0221452
(5) KVERH EDDYRE-SPOT1221462


POULE 1: zaterdag 17 juli 2021 - 10u Enkel deze poule
naamclub12345MPFPMW
(1) PUT MARTIJNZUMA0201431
(2) MOK ANDYZUMA2102452
(3) VAN GORP JOHNDSA0101420
(4) BRECEL LUCA2222484
(5) MEEKERS TIM1010420

deze pagina refresh zich automatisch om de 2 minuten
 
 
GroupPI