Team info

HOB Weert 4

Divisie: Ere Divisie
Thuisspeeldag: woensdag

InschrijfdatumNaamVoornaamAllesTop 10Info
2025-09-23 Custers Michiel 50 (68.00) 26 (61.54)
2025-09-23 Dwars Rick 0 () ()
2025-09-23 Fisser Dwayn 0 () ()
2025-09-23 Janssen Johan 82 (51.22) 38 (47.37)
2025-09-23 Kahlert Pim 38 (21.05) 27 (14.81)
2025-09-23 Kessels Gerwin 44 (40.91) 13 (61.54)
2025-09-23 Seerden Sander 38 (23.68) 27 (25.93)
2025-09-23 Tak Tako 69 (73.91) 27 (70.37)
2025-09-23 Veltmans Luuk 2 (0.00) ()
2025-09-23 Vossen Noelle 4 (0.00) 2 (0.00)
n n Enkel bij WPB
j j Meerdere bonden
d d Uitgeschreven speler
n Teamcaptain
Alles : bevat alle gespeelde wedstrijden (competitie, individueel & bingelkes Cup).
Top 10 : bevat ENKEL individueel gespeelde wedstrijden (competitie).

Lokaal info

adres: Maaspoort 23 te 6001 KM Weert
telefoon: 0495-542053

HOB Weert

Spelen in dit lokaal:
Full HOB (Eerste Divisie)
HOB Weert 2 (Ere Divisie)
HOB Weert 4 (Ere Divisie)
HOB Weert 5 (Ere Divisie)
HOB Weert 8 (Ere Divisie)

Wedstrijdschema

DatumSoortWedstrijdInfoGrafiek
Woensdag 08-10-2025 Ere DivisieHOB Weert 4 De Hook 103 - 6v-6-6-6
Woensdag 15-10-2025 Ere DivisieHOB Weert 8 HOB Weert 44 - 5v222
Woensdag 22-10-2025 The CUP - pouleHOB Weert 4 Poolplayers I5 - 4v222
Woensdag 29-10-2025 Ere DivisieHOB Weert 4 HOB Weert 25 - 4v222
Woensdag 05-11-2025 Ere DivisieHOB Weert 4 De Hook 15 - 4v222
Woensdag 12-11-2025 Ere DivisieDe Hook 2 HOB Weert 42 - 7v101010
Woensdag 19-11-2025 Ere DivisieDe Hook 10 HOB Weert 45 - 4v-2-2-2
Donderdag 27-11-2025 The CUP - pouleUt Ingelke 1 HOB Weert 44 - 5v222
Woensdag 10-12-2025 Ere DivisieHOB Weert 4 HOB Weert 82 - 7v-10-10-10
Donderdag 18-12-2025 The CUP - pouleFull HOB HOB Weert 42 - 7v101010
Woensdag 07-01-2026 The CUP - pouleHOB Weert 4 De Hook 105 - 4v222
Woensdag 14-01-2026 Ere DivisieHOB Weert 2 HOB Weert 42 - 7v101010
Woensdag 21-01-2026 Ere DivisieDe Hook 1 HOB Weert 46 - 3v-6-6-6
Woensdag 28-01-2026 The CUP - pouleHOB Weert 4 De Hook 13 - 6v-6-6-6
Woensdag 04-02-2026 Ere DivisieHOB Weert 4 De Hook 25 - 4v222
Woensdag 11-02-2026 Ere DivisieDe Hook 10 HOB Weert 47 - 2v-10-10-10
Woensdag 25-02-2026 Ere DivisieHOB Weert 4 HOB Weert 24 - 5v-2-2-2
Woensdag 04-03-2026 The CUP - pouleDe Hook 5 HOB Weert 44 - 5v222
Woensdag 11-03-2026 Ere DivisieHOB Weert 8 HOB Weert 48 - 1v-14-14-14
Woensdag 18-03-2026 The CUPHOB Weert 4 De Hook 23 - 6v-6-6-6
Woensdag 25-03-2026 Ere DivisieHOB Weert 4 De Hook 25 - 4v222
Woensdag 01-04-2026 Ere DivisieDe Hook 1 HOB Weert 46 - 3v-6-6-6
Woensdag 15-04-2026 Ere DivisieHOB Weert 4 De Hook 103 - 6v-6-6-6
Woensdag 22-04-2026 Ere DivisieHOB Weert 2 HOB Weert 44 - 5v222
Woensdag 29-04-2026 Ere DivisieHOB Weert 4 HOB Weert 86 - 3v666
Woensdag 13-05-2026 Ere DivisieDe Hook 2 HOB Weert 47 - 2v-10-10-10
Woensdag 20-05-2026 Ere DivisieHOB Weert 4 De Hook 13 - 6v-6-6-6

Chart